Kościół św. Piotra i Pawła
INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH
INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH
KOŚCIÓŁ PARAFIALNY ŚWIĘTYCH APOSTOŁÓW PIOTRA I PAWŁA
Piątek – 01 marca
6.30 wynagradzająca NSPJ za grzechy nasze i wszystkich ludzi z prośbą o dobre przeżycie Wielkiego Postu i dobrą spowiedź wielkanocną
19.00 † Anna i Józef Marek
Sobota – 02 marca
6.30 intencja wynagradzająca Niepokalanemu Sercu NMP
19.00 † Helena Stec w 9 rocznicę śmierci
Niedziela – 03 marca
6.15 † Julia Pilarz z siostrami: Marią i Genowefą
9.45 † Jan Byrdy w 19 rocznicę śmierci
11.45 † Elżbieta Wajdzik w 9 rocznicę śmierci z mężem Stanisławem i wnukiem Tomaszem
15.45 † za zmarłych wypominanych
20.00 † Piotr Sosnowski w rocznicę śmierci
Poniedziałek – 04 marca
6.30 † Julia Szlęk /od córki Grażyny/
19.00 † Anna Moczek /od wnuka Dawida/
Wtorek – 05 marca
6.30 † Urszula Stec /od kuzynki Anny Dunat/
19.00 † Józefa Wawrzuta z córką Zofią
Środa – 06 marca
6.30 † Waleria Wandzel /od Anny i Andrzeja Danek/
19.00 intencja Radia Maryja
Czwartek – 07 marca
6.30 † Anna Moskal /od córki Karoliny z rodziną/
19.00 † Emilia Pezda /od syna Jana z żoną Ireną/
Piątek – 08 marca
6.30 † Maria Marek /od bratanicy Patrycji z mężem/
19.00 † za dusze w czyśćcu cierpiące
19.30 Droga Krzyżowa
Sobota – 09 marca
6.30 † Krzysztof Osika /od Magdy Łaciak z rodziną/
19.00 † Rudolf Tomczyk z żoną Rozalią
Niedziela – 10 marca
6.15 † ks. Józef Baraniok
9.45 † ks. Bp Józef Marek w rocznicę śmierci
11.45 † Antoni Laszczak w rocznicę śmierci z żoną, córką, synem i synową
15.45 † Józef i Ludwika Pęcikiewicz
20.00 w intencji Parafii
Poniedziałek – 11 marca
6.30 † Julia Szlęk /od syna Bogusława z żoną/
19.00 † Jakub Krupa
Wtorek – 12 marca
6.30 † s. Jarosława Wierzbicka w 1 rocznicę śmierci
19.00 † Stanisław Pijak w 2 rocznicę śmierci
Środa – 13 marca
6.30 † Sławomir Kładźkowski
19.00 † Anna Kruczek w 3 rocznicę śmierci z mężem Tadeuszem
Czwartek – 14 marca – Rekolekcje Wielkopostne
8.00 † Wojciech i Teresa Gołąbek z dwoma synami i córką
19.00 † Cecylia Więzik w 2 rocznicę śmierci z mężem Antonim
Piątek – 15 marca – Rekolekcje Wielkopostne
8.00 † Sobiesław Marek /od rodziców/
15.30 w intencji chorych i cierpiących
19.00 w intencji rodzin
19.00 † Teresa Krupa, Jerzy Kwapisz, Anna Gołdyn – Cembala, Maria Pisuk, Mieczysław Żyliński, Anna Więzik, Jan Mysłajek, Anna Załuskowska, Bernadeta Łaciak, Maria Pilarz, Józef Wandzel, Urszula Stec, Waleria Wandzel, Janina Fiedor, Maria Gawęda, Helena Porębska, Anna Wieczorek,Józef Jakubiec, Tadeusz Wieczorek, Krystyna Radecka, Marta Pietraszko, Cecylia Szmigielska, Jan Broda, Kazimierz Zubek, Jan Laszczak, Stefania Laszczak, Józef Pilarz, Henryk Przybyła, Julia Matuszek, Urszula Ochman, Danuta Przybyła, Adam Łatanik, Anna Dunat, Janina Kliś, Jerzy Bieniek, Anna Macura, Maria Klaczek, Tomasz Stec, Irena Jurecka, Maria Krzysztofiak, Anna Kruczek, Jerzy Grochowski, s. Anna Grygiel, Krzysztof Osika, Jan Wróbel, Zofia Fit, Władysław Wieczorek, Bronisław Wałęga, Janina Kurpanik, ks. Zbigniew Tarnawa, Maria Marek, Emilia Pezda, Apolonia Więzik, Anna Moskal, Julia Szlęk, Anna Baruciak, Sobiesław Marek, Zofia Fiedor, Mieczysław Głowala
Sobota – 16 marca – Rekolekcje Wielkopostne
8.00 † Bernard Wójcik w 19 rocznicę śmierci
19.00 † Julia Marek z mężem i córką Urszulą Stec w rocznicę śmierci
Niedziela – 17 marca – Rekolekcje Wielkopostne
6.15 † Adam Prochownik z rodzicami, Mieczysław Hybel z rodziną, Michał Wieczorek z rodziną
9.45 † Stefania i Paweł Drobek
11.45 Sakrament Chrztu
15.45 † Zofia Markiel z mężem Stanisławem w rocznicę śmierci
20.00 † Zofia Fiedor
Poniedziałek – 18 marca
6.30 dziękczynno – błagalna za szczęśliwy wypoczynek z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej dla Bożeny i Krzysztofa
19.00 † Helena Klaczek w 12 rocznicę śmierci z mężem Tadeuszem i synem Bolesławem
Wtorek – 19 marca
6.30 † Zdzisław Gołdyn w 11 rocznicę śmierci
19.00 w intencji Apostolstwa Dobrej Śmierci
Środa – 20 marca
6.30 † Wojciech i Teresa Gołąbek z dwoma synami i córką
19.00 † Stanisława Pach
Czwartek – 21 marca
6.30 dziękczynno – błagalna za Szymona z okazji urodzin
19.00 † Maria Marek z mężem Janem i rodzicami z obu stron
Piątek – 22 marca
6.30 † Józef Byrdy z teściem Józefem, dziadkiem Józefem i szwagrami
19.00 † Jakub Pilarz z żoną Marią, córką Wandą i wnukami: Ryszardem i Elwirą
19.30 Droga Krzyżowa
Sobota – 23 marca
8.00 † Mieczysław Głowala /od Janiny Laszczak/
19.00 † Anna Baruciak /od syna Grzegorza z rodziną/
Niedziela – 24 marca
6.15 † Władysław Wieczorek /od siostry z rodziną/
9.45 † Elżbieta Gluza z mężem Michałem i rodzicami
11.45 † za zmarłych członków z Róży św. Józefa i ich rodzin
11.45 dziękczynno - błagalna za Jakuba w 18 rocznicę urodzin
15.45 † Teresa Kruczek z mężem Józefem
20.00 † Józef Przybyła z żoną Marią
Poniedziałek – 25 marca
6.30 † Genowefa Laszczak z mężem Antonim
19.00 † Jan Pilarz w rocznicę śmierci
Wtorek – 26 marca
6.30 † Leszek Wieczorek w 1 rocznicę śmierci
19.00 † Maria Marek w rocznicę śmierci
Środa – 27 marca
6.30 † Janina Kuśnierz z mężem Stanisławem i rodzicami
19.00 † Maria Górna
19.00 † Anna Baruciak /od wnuka Michala z rodziną/
Wielki Piątek – 29 marca
17.30 Droga Krzyżowa
18.00 Liturgia Męki Pańskiej
Sobota – 30 marca Liturgia Paschalna - Procesja Rezurekcyjna
18.00 † Maria i Józef Pilarz
18.00 † Julia i Jakub Krupa
18.00 † Jan Górny w 5 rocznicę śmierci z rodzicami z obu stron
Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego – 31 marca
6.00 w intencji Parafii
9.45 † Wiktor Laszczak z żoną Marią
11.45 dziękczynno – błagalna o łaskę wiary i powrót do zdrowia dla Joanny Cuper
Roczek: Oliwier Michał Kulik
20.00 † Zofia Paluch w 3 rocznicę śmierci
Poniedziałek Wielkanocny – 01 kwietnia
6.15 † Józefa Grzybowska z mężem Stanisławem
9.45 † Jan Byrdy z rodzicami: Antonim i Marią, siostrami: Grażyną i Anną
11.45 Sakrament Chrztu
20.00 † Rudolf Pezda z żoną Emilią z rodzicami: Zofią i Janem
Wtorek – 02 kwietnia
6.30 † Gizela Maria Skop
19.00 † Maria i Józef Worek z synem Franciszkiem w rocznicę śmierci
Środa – 03 kwietnia
6.30 † Anna Fiedor
19.00 w intencji Radia Maryja
Czwartek – 04 kwietnia
6.30 † Julia Szlęk /od syna Leszka/
19.00 dziękczynno – błagalna za Annę Jędrzejas w 80 rocznicę urodzin
Piątek – 05 kwietnia
6.30 wynagradzająca Najświętszemu Sercu Pana Jezusa
19.00 † Anna Laszczak w 4 rocznicę śmierci z mężem Adolfem i córkami: Marią i Bogusławą
Sobota – 06 kwietnia
6.30 wynagradzająca Niepokalanemu Sercu NMP
19.00 † Władysław Wieczorek z żoną Marią
Niedziela Miłosierdzia Bożego – 07 kwietnia
6.15 † Józef Bieniek z żoną Marią
9.45 dziękczynno – błagalna o zdrowie, Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej dla Pawła
11.45 † Ks. Aleksander Kruczek
15.00 Koronka do Bożego Miłosierdzia
15.30 w intencji Parafii
20.00 za zmarłych wypominanych