Sanktuarium św. Jakuba Ap.
INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH
SANKTUARIUM ŚWIĘTEGO JAKUBA APOSTOŁA
Piątek – 01 marzec
17.30 Droga Krzyżowa
18.00 † Teresa Krupa, Jerzy Kwapisz, Anna Gołdyn – Cembala, Maria Pisuk, Mieczysław Żyliński, Anna Więzik, Jan Mysłajek, Anna Załuskowska, Bernadeta Łaciak, Maria Pilarz, Józef Wandzel, Urszula Stec, Waleria Wandzel, Janina Fiedor, Maria Gawęda, Helena Porębska, Anna Wieczorek,Józef Jakubiec, Tadeusz Wieczorek, Krystyna Radecka, Marta Pietraszko, Cecylia Szmigielska, Jan Broda, Kazimierz Zubek, Jan Laszczak, Stefania Laszczak, Józef Pilarz, Henryk Przybyła, Julia Matuszek, Urszula Ochman, Danuta Przybyła, Adam Łatanik, Anna Dunat, Janina Kliś, Jerzy Bieniek, Anna Macura, Maria Klaczek, Tomasz Stec, Irena Jurecka, Maria Krzysztofiak, Anna Kruczek, Jerzy Grochowski, s. Anna Grygiel, Krzysztof Osika, Jan Wróbel, Zofia Fit, Władysław Wieczorek, Bronisław Wałęga, Janina Kurpanik, ks. Zbigniew Tarnawa, Maria Marek, Emilia Pezda, Apolonia Więzik, Anna Moskal, Julia Szlęk
Sobota – 02 marzec
7.00 † Anna Marek /od wnuka Grzegorza z rodziną/
18.00 † Helena i Jan Greń
Niedziela – 03 marzec
8.00 † Anna Gołdyn - Cembala w 2 rocznicę śmierci z bratem Krzysztofem w 11 r. śm.
11.00 † Anna Okrzoś
18.00 † Bronisław Wałęga /od żony Marii/
Poniedziałek – 04 marca
18.00 † Krystyna Zawada z bratem Henrykiem
Wtorek – 05 marca
18.00 † Cecylia Nicgorskiej z rodziną i siostrą Wandą i Janiną
Środa – 06 marca
18.00 † Władysław Wieczorek /od syna Leszka z rodziną/
Czwartek – 07 marca
18.00 dziękczynno – błagalna za Małgorzatę w 25 rocznicę urodzin
Piątek – 08 marca
17.30 Droga Krzyżowa
18.00 † Teresa Krupa, Jerzy Kwapisz, Anna Gołdyn – Cembala, Maria Pisuk, Mieczysław Żyliński, Anna Więzik, Jan Mysłajek, Anna Załuskowska, Bernadeta Łaciak, Maria Pilarz, Józef Wandzel, Urszula Stec, Waleria Wandzel, Janina Fiedor, Maria Gawęda, Helena Porębska, Anna Wieczorek,Józef Jakubiec, Tadeusz Wieczorek, Krystyna Radecka, Marta Pietraszko, Cecylia Szmigielska, Jan Broda, Kazimierz Zubek, Jan Laszczak, Stefania Laszczak, Józef Pilarz, Henryk Przybyła, Julia Matuszek, Urszula Ochman, Danuta Przybyła, Adam Łatanik, Anna Dunat, Janina Kliś, Jerzy Bieniek, Anna Macura, Maria Klaczek, Tomasz Stec, Irena Jurecka, Maria Krzysztofiak, Anna Kruczek, Jerzy Grochowski, s. Anna Grygiel, Krzysztof Osika, Jan Wróbel, Zofia Fit, Władysław Wieczorek, Bronisław Wałęga, Janina Kurpanik, ks. Zbigniew Tarnawa, Maria Marek, Emilia Pezda, Apolonia Więzik, Anna Moskal, Julia Szlęk
Sobota – 09 marca
7.00 † Julia Matuszek /od wnuka Tomasza/
18.00 † Jerzy Grochowski /od Sylwii i Piotra/
Niedziela – 10 marca
8.00 † ks. Zbigniew Tarnawa /od siostry Walerii z mężem/
11.00 † Marian Tomasik z żoną i synami
18.00 † Maria Koczaj z mężem Stanisławem
Poniedziałek – 11 marca
18.00 † Anna Kruczek /od kuzynki Basi/
Wtorek – 12 marca
18.00 † Harry Matuszek w 30 rocznicę śmierci
Środa – 13 marca
18.00 † Maria Klaczek /od chrześniaka Kazimierza Pijak z rodziną/
Czwartek – 14 marca - Rekolekcje Wielkopostne
18.00 Wynagradzająca za grzechy, w intencji Ojca Świętego, duchowieństwa, Ojczyzny, czcicieli i członków SH NSPJ, ich rodzin oraz o nowych członków SH
Piątek – 15 marca - Rekolekcje Wielkopostne
18.00 Droga Krzyżowa ulicami Szczyrku
Sobota – 16 marca - Rekolekcje Wielkopostne
8.30 do 10.00 spowiedź wielkopostna w Sanktuarium św. Jakuba
10.00 w intencji Parafii
18.00 † Helena Więzik w rocznicę śmierci z mężem i synem
Niedziela – 17 marca - Rekolekcje Wielkopostne
8.00 † Wiktoria Procyk w rocznicę śmierci
11.00 † Teresa i Szymon Byrdy
18.00 † Marcjanna Starościak w 3 rocznicę śmierci
Poniedziałek – 18 marca
18.00 † Antoni Kruczek w rocznicę śmierci
Wtorek – 19 marca
18.00 † Józef Nikiel z ojcem Józefem
Środa – 20 marca
18.00 †Józef i Józefa Stec, Józef i Elżbieta Nikiel
Czwartek – 21 marca
18.00 † Zofia Fit /od siostry Krystyny Benesiewicz/
Piątek – 22 marca
17.30 Droga Krzyżowa
18.00 † Teresa Krupa, Jerzy Kwapisz, Anna Gołdyn – Cembala, Maria Pisuk, Mieczysław Żyliński, Anna Więzik, Jan Mysłajek, Anna Załuskowska, Bernadeta Łaciak, Maria Pilarz, Józef Wandzel, Urszula Stec, Waleria Wandzel, Janina Fiedor, Maria Gawęda, Helena Porębska, Anna Wieczorek,Józef Jakubiec, Tadeusz Wieczorek, Krystyna Radecka, Marta Pietraszko, Cecylia Szmigielska, Jan Broda, Kazimierz Zubek, Jan Laszczak, Stefania Laszczak, Józef Pilarz, Henryk Przybyła, Julia Matuszek, Urszula Ochman, Danuta Przybyła, Adam Łatanik, Anna Dunat, Janina Kliś, Jerzy Bieniek, Anna Macura, Maria Klaczek, Tomasz Stec, Irena Jurecka, Maria Krzysztofiak, Anna Kruczek, Jerzy Grochowski, s. Anna Grygiel, Krzysztof Osika, Jan Wróbel, Zofia Fit, Władysław Wieczorek, Bronisław Wałęga, Janina Kurpanik, ks. Zbigniew Tarnawa, Maria Marek, Emilia Pezda, Apolonia Więzik, Anna Moskal, Julia Szlęk, Anna Baruciak, Sobiesław Marek, Zofia Fiedor, Mieczysław Głowala
Sobota – 23 marca
7.00 † Antoni Marek w 3 rocznicę śmierci
18.00 † Józef Grygiel z żoną Franciszką i córkami: Teresą i s. Anną Grygiel
Niedziela – 24 marca
8.00 † Genowefa Klaczek w 16 rocznicę śmierci
11.00 † Andrzej Rajski z teściami Anną i Ludwikiem Tomalik
18.00 † Jan Wieczorek w rocznicę śmierci
Poniedziałek – 25 marca
18.00 w intencji Bractwa Jakuba
Wtorek – 26 marca
18.00 † Stefan Bieniek w 18 rocznicę śmierci z żoną Anną, dziećmi i teściami
Środa – 27 marca
18.00 † Bronisław Wałęga /od córki Kasi i wnuków/
Wielki Czwartek – 28 marca
18.00 w intencji Kapłanów /od czcicieli SH NSPJ/
18.00 † Adam Gluza z rodzicami
18.00 † Jadwiga Kwapisz w rocznicę śmierci
18.00 † ks. Zbigniew Tarnawa /od kapłanów z Parafii/
Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego – 31 marca
9.00 † Jerzy Grochowski /od żony Steni/
11.00 † s. Anna Grygiel /od siostry Józefy/
18.00 † Adam Wałęga w 3 rocznicę śmierci
Poniedziałek Wielkanocny – 01 kwietnia
8.00 † Józefa i Józef Mańka z synową Gabrielą
11.00 † Henryk Nowak w 29 rocznicę śmierci
18.00 † Antoni i Teresa Tarnawa z synem Józefem i zięciem Antonim
Wtorek – 02 kwietnia
18.00 † Antonina Kolabińska
Środa – 03 kwietnia
18.00 † Zofia Fit /od Tomasza i Lucyny Wala/
Czwartek – 04 kwietnia
18.00 † Anna Kruczek /od cioci Wiktorii/
Piątek – 05 kwietnia
18.00 † Teresa Krupa, Anna Gołdyn – Cembala, Jan Mysłajek, Anna Załuskowska, Bernadeta Łaciak, Maria Pilarz, Urszula Stec, Maria Gawęda, Helena Porębska, Anna Wieczorek, Józef Jakubiec, Marta Pietraszko, Cecylia Szmigielska, Jan Broda, Stefania Laszczak, Józef Pilarz, Julia Matuszek, Urszula Ochman, Danuta Przybyła, Adam Łatanik, Anna Dunat, Janina Kliś, Tomasz Stec, Irena Jurecka, Maria Krzysztofiak, Jerzy Grochowski, s. Anna Grygiel, Krzysztof Osika, Jan Wróbel, Zofia Fit, Władysław Wieczorek, Bronisław Wałęga, Janina Kurpanik, ks. Zbigniew Tarnawa, Maria Marek, Emilia Pezda, Anna Moskal, Julia Szlęk, Anna Baruciak, Sobiesław Marek, Zofia Fiedor, Mieczysław Głowala, Antonina Kolabińska, Anna Fiedor
Sobota – 06 kwietnia
7.00 † Jan Romik /od mamy Bronisławy/
18.00 † Stanisław Urbaniec z rodzicami
Niedziela Miłosierdzia Bożego – 07 kwietnia
8.00 † ks. Aleksander Kruczek
11.00 † Włodzimierz Gębala w 3 rocznicę śmierci
18.00 † Karol Maślanka z żoną Marią i synami: Tadeuszem i Antonim